Przejdź do treści

O firmie

Drobgen – Odkryj tajemnicę tradycyjnego, kaszubskiego smaku

Żyjemy w czasach kiedy tak dużo mówi się o wzroście skażenia środowiska naturalnego. Artykuły spożywcze po jakie sięgamy na co dzień zawierają ogromne ilości konserwantów, sztucznych barwników i innych dodatków. W trosce o zdrowie naszych klientów postanowiliśmy to zmienić!

Więc jeśli poszukujecie zdrowej, naturalnej, opartej na tradycyjnych recepturach żywności z drobiu, to oferta naszej firmy adresowana jest właśnie do Was.

Nasz zakład powstał w 1993 roku na ekologicznie czystych terenach Kaszub w miejscowości Tuchlino, gmina Sierakowice. Na początku 2000 roku wprowadziliśmy nadzór właścicielski w oparciu o zasady GMP i GHP oraz system HACCP. Kolejne kroki w naszej działalności to uzyskanie akredytacji wdrożonego zintegrowanego systemu ISO 9001:2001 oraz HACCP od Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji z Warszawy (2003 r.). Na wiele miesięcy przed wejściem Polski do UE, nasz zakład uzyskał uprawnienia eksportowe na wszystkie kraje unijne. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają nam na produkcję mięsa i wyrobów wysokiej jakości zdrowotnej.

Przed uruchomieniem produkcji przetwórczej właściciele firmy podjęli decyzję o specyfice jej technologii na bazie surowców tylko i wyłącznie drobiowych, (bez udziału innych mięs i tłuszczów wieprzowych).

Jako firma dynamicznie rozwijająca się i podążająca za trendami rynkowymi i potrzebami konsumentów zapewniamy wytwarzanie naszych produktów 100% drobiowych, w oparciu o własne receptury i wyłącznie naturalne przyprawy smakowe. Specjalizujemy się w produkcji wysokogatunkowych mięs kulinarnych, naturalnych wyrobów z gęsi o recepturach tradycji kaszubskiej, półproduktów 100% drobiowych  oraz gotowych farszy garmażeryjnych do produkcji kotletów (de volaille, kotlety kaszubskie, kotlety szwajcarskie, kotlety królewskie, hamburgery, klopsy domowe).

Wieloletnia tradycja oraz doświadczenie, sprawdzone i niezmienne receptury oraz tradycyjne metody wytwarzania gwarantują najwyższa jakość naszych produktów oraz niezapomniany smak.

Poznaj smak tradycji kaszubskiej i jedz zdrowo!